Vivense.com'da Çılgın Salı Günleri Başlıyor!

Gönderildi 21/10/2013 by | 0 comments

Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com, her hafta Salı günü sabah 10:00-11:00 arasındaen beğenilen ürünlerini büyük indirimlerle satışa sunuyor. Çılgın Salı kampanyası kapsamında sehpa, koltuk, masa, askılık gibi birçok ürüne yalnızca 19,90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik nakliye ücreti de ödemeden!

Açıldığı günden bu yana ciddi bir ziyaretçi sayısına ulaşan, Türkiye’nin online mobilya sitesi Vivense.com, ev dekorasyon alanında pazarda farklılık yaratmaya devam ediyor. Sunduğu ürünleri doğrudan üreticiden tüketiciye ulaştırma fikriyle yola çıkan Vivense.com, mağazadan ürün satın alınması durumunda fark edilmeden ödenen yüksek ücretleri ortadan kaldırıyor.

“Çılgın Salı” günlerini başlatan Vivense.com, her hafta Salı günü 10:00 – 11:00 arasında seçilmiş özel ürünleri sınırlı sayıda satışa sunacak. 22 Ekim’den itibaren sehpa, masa, koltuk, askılık gibi ürünleri yalnızca 19,90 TL’den satın alabileceğiniz Vivense.com ile evinizi yenilemek çok daha keyifli…

Kampanyaya katılmak için Vivense.com’un Facebook (facebook.com/VivenseCom) sayfasını takip etmek, sayfada verilen ilgili linki tıklamak ve satın alma işlemini sınırlı sayıdaki ürünler tükenmeden gerçekleştirmek yeterli.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir