Turkcell Hepsi Bir Arada Tarifesi Yıllık Abonelik Kampanyası 39 TL

Gönderildi 13/07/2013 by | 0 comments

Turkcell Hepsi bir arada kampanya, tarife ve paketleri. Turkcell ile Hepsi bir arada paketlerinizden birine yıllık abonelik yapın, hem paket ücretiniz sabitlensin hem de indirim kazanın. Turkcell`in Hepsi Birarada Tarifesi`ndeki Hepsi 300, Hepsi ve Full paketlere yıllık abonelik yaptırın, hem 12 fatura dönemi boyunca paket fiyatınız sabit kalsın hem de yılda en az 120 TL indirim kazanın. Turkcell Hepsi Bir Arada Tarifesi Yıllık Abonelik Kampanyası 31 Ağustos 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Turkcell Hepsi Bir Arada Tarifesi Kampanya Detayları

- Turkcell Hepsi 300 Paketinize yıllık abonelik yaptırarak, 12 fatura dönemi boyunca, sabit fiyat garantisi ile paketinizi ayda 39 TL yerine 29 TL`ye kullanabilirsiniz.

- Hepsi Paketinize yıllık abonelik yaptırarak, 12 fatura dönemi boyunca, sabit fiyat garantisi ile paketinizi ayda 59 TL yerine 49 TL`ye kullanabilirsiniz.

- Turkcell`in Full Paketinize yıllık abonelik yaptırarak 12 fatura dönemi boyunca, sabit fiyat garantisi ile paketinizi ayda 74 TL yerine 62 TL`ye kullanabilirsiniz. (10 Temmuz 2013`te abone alımına açılmıştır.)

- Turkcell Hepsi Bir Arada Paketinizden kalan kullanımlarınızı Online İşlemler`den, KALAN yazıp 2222`ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya telefonunuzdan *159# yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

- Kampanyalı Turkcell Hepsi Bir Arada Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

- Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda, paketinizde faydalandığınız ay başına kullandığınız indirimler ilk faturanıza yansıtılır. Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
Paket aşımında dakika ücreti 43,89 Kr, SMS ücreti 41,5Kr/adet olarak ücretlendirilir. İnternet için paket aşım ücreti 0,05TL/MB (0,000049TL/KB)dir.

- Platinum Paket`e yıllık abonelik ile Yurt Dışında Ek Dakika Kampanyası`nda 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda, paketinizde faydalandığınız ay başına ek yurt dışı dakikalarının bedeli olarak belirlenen 30 TL ilk faturanıza yansıtılır.

- Platinum Ek Yurt Dışı Dakikalı Yıllık Abonelik Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihinde yeni abone alımına kapatılmıştır.

- Gold Plus ve Platinum (4000) Yıllık Abonelik kampanyaları 24 Mayıs 2013`te yeni abone alımına kapatılmıştır.

- Full Plus Yıllık Abonelik kampanyası 30 Haziran 2013`te yeni abone alımına kapatılmıştır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>