Tepe Home İndirimli Mobilyalar

Gönderildi 28/02/2013 by | 0 comments

Tepe Home İndirimli Mobilyalar Kampanyası sizleri bekliyor. Tepe Home Mobilya Mağazalarında kampanya ve indirim fırsatları devam ediyor. Tepe Home yeni kampanyasında %50′ye varan indirim fırsatları ile sizleri mağazalarına bekliyor. Ev Dekorasyonu ve Mobilya sektörünün zincir mağazacılık alanındaki lider markası Tepe Home’un, her ayın son çarşambası gerçekleştirdiği “Güneşli Günler” indirim günleri şubat ayına özel 2 gün boyunca devam edecek.

indirimli_mobilyalar_tpehome

Tepe Home İndirimli Mobilyalar

Tepe Home İndirimli Mobilyalar Kampanyası sizleri bekliyor.

Tepe Home Mobilya Mağazalarında kampanya ve indirim fırsatları devam ediyor.

Tepe Home yeni kampanyasında %50′ye varan indirim fırsatları ile sizleri mağazalarına bekliyor.

Ev Dekorasyonu ve Mobilya sektörünün zincir mağazacılık alanındaki lider markası Tepe Home’un, her ayın son çarşambası gerçekleştirdiği “Güneşli Günler” indirim günleri şubat ayına özel 2 gün boyunca devam edecek.

Tepe Home İndirimli Mobilyalar Kampanyası 28 Şubat 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Tepe Home İndirimli Mobilyalar Kampanya Detayları

– Tepe Home mobilya mağazalarında kampanya ve indirim fırsatları devam ediyor. Tepe Home yeni kampanyasında %50′ye varan indirim fırsatları ile sizleri mağazalarına bekliyor.

– Ev Dekorasyonu ve Mobilya sektörünün zincir mağazacılık alanındaki lider markası Tepe Home’un, her ayın son çarşambası gerçekleştirdiği “Güneşli Günler” indirim günleri şubat ayına özel 2 gün boyunca devam edecek.

 

– 27 Şubat 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihlerinde tüm Tepe Home severlerin mağazalarda %50’ye varan sürpriz indirimlerle karşılacağı bu çok özel fırsattan Avea ve Türk Telekom hat sahipleri ise extra indirimler kazanacak.

– Salondan yatak odasına, mutfaktan banyoya, aynadan çerçeveye, ev tekstilinden halıya, ofisten aydınlatmaya kadar ev ve yaşam için gerekli olan her şeyi tek bir çatı altında bulabileceğiniz Tepe Home mağazalarında ki bu çok özel indirim günlerini kaçırmayın.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir